Wuko Katowice

Czyszczenie i udrażanianie kanalizacji pojazdem specjalistycznym WUKO

pogotowie kanalizacyjne Katowice

UDRAŻNIANIE I CZYSZCZENIE KANALIZACJI Katowice

Świadczymy usługi kanalizacyjne takie jak wysokociśnieniowe czyszczenie ścieków specjalistycznym pojazdem WUKO, udrażnianie ścieków oraz pogotowie kanalizacyjne na terenie miasta Katowice. Dodatkowo naszą działalnością jest naprawa pomp, serwis WUKO oraz naprawa silników. Nasze pogotowie kanalizacyjne działa całą dobę i jest w 100% skuteczne. Mamy długą historię udanej pracy, nasza organizacja jest sprawna, a co najważniejsze szybko reagujemy na awarie. Udrożnimy zatkany odpływ, grill, zatkaną rurę, wyciek, nieprzyjemny zapach. Kamal to firma specjalizująca się w profesjonalnym czyszczeniu kanalizacji nowoczesnym sprzętem na terenie miasta Katowice. Zajmiemy się zarówno drobnymi problemami, takimi jak zatkana rura, niedrożność, jak i większymi problemami, takimi jak zatkane szambo, pęknięta rura i inne.

Wuko Katowice

OFEROWANE USŁUGI:

 • pogotowie kanalizacyjne
 • udrażnianie kanalizacji, rur, zlewów, odpływów, WC, pisuarów itd
 • usługi pojazdem specjalistycznym WUKO
 • hydraulika
 • monitoring kanalizacji
 • czyszczenie spiralą
 • naprawa silników
 • naprawa pomp zatapialnych
 • monitoring kamerą samojezdną
 • monitoring kamerą wypychaną
 • monitoring rur
 • inspekcja rur kamerą TV
 • czyszczenie rur ciśnieniowo Wuko
 • awarie wodno kanalizacyjne
 • inne

CZYSZCZENIE KANALIZACJI POJAZDEM SPECJALISTYCZNYM WUKO Katowice

Szybko reagujemy na każde zgłoszenie w mieście Katowice, dostarczając szczegółową analizę kanalizacji oraz odpowiednie metody usuwania zatoru kanalizacyjnego. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt WUKO, co pozwala nam na realizację najtrudniejszych zleceń nawet w odległych lokalizacjach. Skuteczność usług oczyszczania ścieków Wuko zapewnia metoda hydrodynamiczna, która polega na wykorzystaniu strumienia wody pod wysokim ciśnieniem do udrażniania rur, studni i kanalizacji. Traktujemy dokładność poważnie. W efekcie, zanim przystąpimy do udrażniania kanalizacji do celów sanitarnych, przeprowadzamy specjalistyczną obserwację. Usługa ta pozwala nam z dużą precyzją ocenić stan lokalizacji na wskazanych odcinkach kanałów. To rozwiązanie pozwala na ukierunkowanie określonych obszarów, co pozwala na wybór najskuteczniejszej metody. Takie podejście jest szczególnie ważne przy identyfikacji wszelkiego rodzaju uszkodzeń i usterek w rurach i kanałach ściekowych.

Gdzie dojeżdża pogotowie kanalizacyjne Wuko KAMAL?

Działamy i oferujemy Wuko w mieście Katowice oraz na terenie województw: Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie, Brzeg.

Co to jest WUKO?

WUKO to nazwa techniki czyszczenia ciśnieniowego. Wywodzi się od specjalistycznych pojazdów wyposażonych w pompę tłoczącą wodę pod dużym ciśnieniem.

Jakie usługi świadczy firma KAMAL?

Oferujemy pogotowie kanalizacyjne - czyszczenie kanalizacji, udrażnianie, usuwanie zatorów, WUKO. Ponadto wykonujemy naprawę silników elektrycznych i pomp zatapialnych, monitoring rur (kamerą samojezdną, wypchaną), czyszczenie rur ciśnieniowo Wuko oraz naprawiamy awarie wodno kanalizacyjne.

Od czego zależy cena usługi Wuko Katowice?

Cena usługi zależy od skali awarii, czasu trwania awarii, sprzętu jaki był potrzebny do użycia, materiałów/części użytych do napraw, pory dnia oraz odległości.

Czy firma zajmuje się czyszczeniem rur?

Tak, czyścimy rury od fi 50 do fi 1000 oraz mamy możliwość ich kamerowania.

Czy udrażniamy kanalizację?

Tak, wykonujemy taką usługę pojazdem ssąco — płuczocym (Wuko) oraz spiralą elektryczną.

Czy firma zajmuje się montażem toalety?

Tak, wykonujemy taką usługę oraz wiele innych takich jak: montaż pisuaru, kranu, brodzika, syfonu oraz kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej budynku.

Czy firma zajmuje się przydomową przepompownią ścieków?

Tak, kompleksowo i profesjonalnie wykonujemy taką usługę. Naprawimy lub zamontujemy sterowanie, pompę i wyczyścimy przepompownię.

Czy firma zajmuje się czyszczeniem separatora tłuszczu?

Tak, wykonujemy taką usługę szybko i profesjonalnie metodą ciśnieniową i w atrakcyjnych cenach.

4.7/5 - (9 votes)